Σε χαρούμενο κλίμα, πραγματοποιήθηκε στις εγκαταστάσεις της KARAG στις Σέρρες η κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας για το 2022. Η εκδήλωση έλαβε χώρα στην κεντρική αποθήκη αποστολών της εταιρείας και ολοκληρώθηκε τηρώντας όλα τα μέτρα προστασίας από τη μετάδοση του νέου κορονοϊού covid-19.
Την κοπή της πίτας έκανε ο εμπορικός διευθυντής της KARAG, κ. Ηλίας Μαυροκεφαλίδης παρουσία των ανθρώπων της KARAG από διάφορα τμήματα. Δείτε ορισμένες φωτογραφίες από τη στιγμή.
![](https://karag.gr/wp-content/uploads/2022/02/DSC_002-1024x684.jpg)
![](https://karag.gr/wp-content/uploads/2022/02/DSC_003-1024x684.jpg)
![](https://karag.gr/wp-content/uploads/2022/02/DSC_004-1024x683.jpg)
![](https://karag.gr/wp-content/uploads/2022/02/DSC_005-1024x684.jpg)
![](https://karag.gr/wp-content/uploads/2022/02/DSC_006-684x1024.jpg)